Kanyon ve Doğa sporları Araştırma Derneği olarak 2008 yılından beri üstlendiğimiz Misyonumuz gereği Kanyonların ve Kanyon Sporunun tanıtımı, yaygınlaştırılması, bölge  spor Turizmine  kazandırılması amacıyla  gerek eğitim gerek  keşif faaliyetleri yapılmaktadır.  

2017 yılında  Kastamonu/Pınarbaşı bölgesinde  bu amacımıza  uygun olarak yerel Belediye  ile  işbirliği yapılarak  “Türkiye Kanyon ve Doğa sporları Festivali” başlatılmış ve devam ettirilmiştir.

2020/2021 yıllarında bölgedeki Kanyonların raporlanarak uluslararası düzeyde Kanyon sporu turizminin gelişmesi amacı ile  tanıtımının yapılması konusunda ,   bölge  kalkınması için etkili çalışmalar yapan KUZKA –Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı  işbirliği ile  Valla, Horma, Azdavay Çatak, Ersizlerdere, Şehriban / Aydos Malyas ve  Türkeli Çatak Kanyonları Teknik Rapor çalışmaları gerçekleştirilmiş  ve raporlanmıştır.

Bu değerli çalışmaya imza atan Kuzey Anadolu Kalkınma ajansı ve yöneticilerine teşekkür ederiz.  Söz konusu raporlara aşağıda linkten ulaşabilirsiniz.

Link:

Saygılarımızla,
Kanyon ve Doğa sporları Araştırma Derneği
Yönetim Kurulu

Kad Kanyon

Kad Kanyon

Kad Kanyon

Kad Kanyon

Kad Kanyon

Kad Kanyon

Kad Kanyon

Kad Kanyon

Kad Kanyon

Tüm hakları firmamıza ait olup referans bölümündeki logolar ilgili şirketlere aittir.
© Copyright 2004 | 2024

Bölgesel Seo Web Tasarım Ajansı
Bölgesel Seo Web Tasarım